FITBIKE – fitcentrum Ostrava Hrabůvka

Spinbike

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních stacionárních kolech se setrvačníkem. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu.

V případě, že chcete využít cvičení na stacionárních kolech SPINBIKE nabízíme Vám tyto služby:

Cvičební hodiny

Rozvrh pro funkční spinbike tréninky. Bližší informace o tréninku získáte na recepci. V případě, že se nemůžete zúčastnit hodiny, na kterou jste objednáni, oznamte to co nejdříve. Hodiny jsou určeny především pro pokročilé zájemce.

* Hodiny označeny (1) jsou určeny pro začátečníky, (2) středně pokročilé bez posilování, (3) středně prokročilé.

Ceník vstupného pro cvičení kruhových tréninků je platný od 1.1.2012. Tento ceník je rozdílný od klasického ceníku fitcentra FITBIKE. Rovněž lze zakoupit permanentky pro 10 či 20 vstupů. Pro další informace či dotazy nás neváhejte kontaktovat nebo nás přímo navštívit.Podrobný a kompletní ceník vstupného, permanentek a časových permanentek naleznete v záložce ceník, ten je platný celoročně. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou aktuální a shodné s cený přímo ve FITBIKE.