FITBIKE – fitcentrum Ostrava Hrabůvka

O nás

Fitcentrum nabízí všem příznivcům kondiční i závodní formy posilování, skupinové cvičení SPINBIKE na stacionárních kolech, solárium, občerstvení u baru, doplňky zdravé výživy a jiné. Zúčastněte se také našich kruhových tréninků, fitball či si přijďte jen tak mezi nás zacvičit.

 

Pokud se chystáte naše fitcentrum navštívit doporučujeme se podívat na naše kontakty. Rovněž můžete nahlédnout do naší galerie, kde naleznete fotografie a videa z fitcentra, které jistě před první návštěvou oceníte. V případě, že chcete využít našich služeb seznamte se s našim provozním řádem.

V případě, že chcete využít cvičení s různými druhy nářadí a na různých posilovacích strojích GRÜN Vám nabízíme:

Provozní řád

1. Obecné údaje

Provozovna: FIT BIKE s. r.o.

Adresa provozovny: Hasičská 50/550 700 30 Ostrava -Hrabůvka

Identifikační číslo: 267 825 02

Kontaktní telefon: +420 739 257 978

Jednatel společnosti: Ladislav Grubr

Vedoucí provozovny: Ladislav Grubr

Nebytové prostory se samostatným vstupem v přízemí, jsou patřičně označené a zkolaudované jako fitcentrum o celkové ploše 600 m2.

2. Druh a rozsah poskytovaných služeb

 • vybavení posilovny zn. GRŰN SPORT – posilovací stroje, stacionární kola, polohovací lavice, rovné lavice, nakládací činky a závaží od 5-25 kg, jednotlivé činky od 1-50 kg.
 • vybavení klimatizovaného sálu se speciálními cyklotrenažery zn. TOMAHAWK v počtu 22 ks, mixážní pult pro přehrávání CD, cvičební pomůcky (činky, gumičky, tyče, balóny).
 • šatny s uzamykatelnými skříňkami na obuv, oblečení, sportovní potřeby, osobní věci a věci denní potřeby
 • solárium SUNVISION 466 Turbo, v.č. 0413481/0413482 vč.příslušenství
 • speciální výživové doplňky stravy pro sportovce, regenerační a iontové nápoje a nápoje užívané při sportovní zátěži

3. Ve fitcentru pracují 2 zaměstnanci a 8 brigádníků.

4. Ve fitcentru je vyčleněn prostor pro odpočinek a odkládání osobních věcí zaměstnanců. Zaměstnanci mají oddělené skříňky na civilní a pracovní oděv.

5. Úklid všech prostor se provádí bezprostředně po znečištění, dále nejméně lx denně na vlhko úklid s použitím dezinfekčních prostředků značky Chloramin B, Destakryl a 2x týdně přípravkem Inicin Sun. Hygienické zařízení se uklízí denně dle potřeby, lx denně s použitím dezinfekčních prostředků. Odpadkový koš se vyprazdňuje minimálně lx denně s následnou očistou a dezinfekcí. Prostory s kobercovým potahem jsou denně vysávány.

6. Při poskytování služeb je možno používat pomůcky, kosmetické prostředky, přístroje a další výrobky, které splňují požadavky platných, obecně závazných předpisů, které se na ně vztahují. V provozovně se nesmějí vyskytovat předměty nesouvisející s její činností. K dispozici je lékárnička vybavená v souladu s poskytovanými službami.

 

7. Je zakázáno vstupovat do provozovny se zvířaty a kouřit. Fitcentrum neposkytuje zapůjčení ručníků, k dispozici jsou papírové utěrky.

8. Peníze, mobilní telefony a cenné šperky musí návštěvníci ukládat ve skříňkách na cennosti, které se nacházejí na recepci fitcentra, jinak za jejich ztrátu provozovatel nenese zodpovědnost. Předměty nalezené v objektu fitcentra je nálezce povinen odevzdat na recepci. Při ztrátě klíče je návštěvník fitcentra povinen uhradit poplatek 100,- Kč.

9. Při cvičení v posilovně je nutno dodržovat tato pravidla:

 • dodržovat zásady bezpečnosti, ohleduplnosti a hygieny (větrání, ručník, čistota)
 • necvičit, pokud nejsou v posilovně alespoň dvě osoby
 • vstup a cvičení je možné pouze v odpovídající čisté obuvi
 • po použití ukládat náčiní na původní místo (týká se zejména činek a kotoučů)
 • poslední návštěvník (návštěvníci) při odchodu zkontrolují, zda je vše v pořádku
 • respektovat a dodržovat pokyny kompetentních osob
 • dodržovat související ustanovení fitcentra

Při porušení ustanovení tohoto provozního řádu je fitcentrum oprávněno zamezit vstupu do posilovny, a to bez náhrady.