FITBIKE – fitcentrum Ostrava Hrabůvka

Power jóga

Power jóga je spojením klasické jógy s aerobními aktivitami. Tím se získává pohybová aktivita, která odbourává stres a zároveň formuje a zeštíhluje postavu. Narozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v power józe pozice dynamicky střídají.


Je to výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po které se budete nejen cítit skvěle, pomáhá ale i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.

Cvičební hodiny

Rozvrh pro tréninky Power jógy. Bližší informace o tréninku získáte na recepci. V případě, že se nemůžete zúčastnit hodiny, na kterou jste objednáni, oznamte to co nejdříve.

Ceník vstupného pro cvičení power jógy je platný od 1.1.2012. Tento ceník je rozdílný od klasického ceníku fitcentra FITBIKE. Rovněž lze zakoupit permanentky pro 10 či 20 vstupů. Pro další informace či dotazy nás neváhejte kontaktovat nebo nás přímo navštívit.

Podrobný a kompletní ceník vstupného, permanentek a časových permanentek naleznete v záložce ceník, ten je platný celoročně. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou aktuální a shodné s cený přímo ve FITBIKE.